kilka słow o firmie

O Nas

Szklany świat - Szklarz Białystok

Najlepsi w swoim fachu

Szklany Świat to doświadczona firma, kompleksowo specjalizująca się w obróbce szkła na terenie miasta Białegostoku oraz okolic. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy oraz podwykonawcy budowlani.

Jesteśmy zespołem młodych osób, których praca ze szkłem jest ogromną pasją od wielu lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, uzyskanemu w segmencie szklarstwa wykończeniowego, przemysłowego, jak i o podwyższonym standardzie, idealnie odnajdujemy się wszędzie, gdzie usługi szklarskie są potrzebne.

Nieustannie śledzimy najnowsze trendy dotyczące obróbki oraz zdobienia szkła, dzięki czemu swoim klientom jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalne doradztwo, zarówno od strony technicznej, a także i estetycznej.

Podczas współpracy nasz szklarz jest zawsze otwarty na wszelakie sugestie klientów. Jesteśmy gotowi zrealizować Państwa indywidualne pomysły, co pozwoli na efektywne wykreowanie jedynego w swoim rodzaju wnętrza.

Oferowane przez nas usługi szklarskie są na najlepszym poziomie, natomiast produkty, które wychodzą spod naszych rąk cechuje najwyższa jakość. Wszystko to dzięki bogatemu doświadczeniu, jak również stosowaniu innowacyjnych technologii oraz pracy na nowoczesnych maszynach. 

Dlaczego my

Przekonaj się i postaw na nas

Doświadczenie

Precyzja

Terminowość

Jakość

Potrzebujesz fachowego szklarza?

Masz jakieś pytania lub chcesz się skontakować?