Zapoznaj się!

Szkło do kuchni

Zamów wybrany produkt na wymiar

Szkło do kuchni

Szkło do kuchni jest eleganckim oraz nowoczesnym elementem wyposażenia, który jest aktualnie najchętniej wybieranym materiałem dekoracyjno-wykończeniowym. Na pierwszy rzut oka szkło wydaje się delikatne i kruche, aczkolwiek posiada naprawdę dużą moc. Jego trwałość, a także łatwość w utrzymaniu czystości szklanych powierzchni sprawia, że coraz więcej osób podejmuje decyzję, aby wypełnić i zabezpieczyć nim przestrzeń między kuchennymi meblami.

Swoim klientom oferujemy wykonanie najwyższej jakości szkło do kuchni, które skutecznie zabezpieczy ścianę przed uszkodzeniami, a przy tym nada niepowtarzalnego charakteru kuchni, dzięki indywidualnemu wyborowi grafiki przez klienta. Zastosowanie szklanych paneli ściennych jest bowiem świetną alternatywą dla tradycyjnych płytek.

Szkło do kuchni znajduje również zastosowanie na blatach. Szklany blat kuchenny jest niewątpliwie jednym z najbardziej interesujących rozwiązań w nowatorskich kuchniach. Powstaje on z połączenia szkła hartowanego oraz metalowego zbrojenia, co pozwala uniknąć odpryśnięcia szkła podczas ewentualnego uszkodzenia. Kluczowym parametrem jest tu natomiast grubość szkła, która nie powinna wynosić mniej niż 1 cm, aby było one trwałe i solidne. Szklany blat kuchenny doskonale podkreśli styl każdej kuchni i nada jej niepowtarzalnego charakteru.

Potrzebujesz fachowego szklarza?

Masz jakieś pytania lub chcesz się skontakować?